NOVINKA ! Aktualizovaná řada MPM Motorcycle Line

Jako komplexní dodavatel automobilových olejů a kapalin nabízí MPM také kompletní sortiment pro motocykly, skútry a mopedy. Technologie motorů se vyvíjí rychlým tempem; a to včetně motocyklových motorů. Aby tyto nové motory mohly poskytovat optimální výkon, je zapotřebí více olejů a kapalin. Společnost MPM proto s hrdostí představuje svoji aktualizovanou produktovou řadu Motorcycle Line. Díky několika upgradům a třem zcela novým výrobkům pokrývá nyní MPM Motorcycle Line 95 % motocyklových olejů.

Vylepšené dvoutaktní směsi

Oleje pro dvoutaktní motory splňují nejmodernější požadavky jak pro standardní použití na silnici, tak pro náročné podmínky na trati a při závodech. U dvoutaktních skútrů byl produkt MPM 43000 upgradován se specifikací JASO FD (Low Smoke), což znamená, že tento produkt splňuje nejpřísnější ekologické požadavky. MPM 43000K a MPM 43000R pro terénní, závodní a crossové motocykly a motokáry byly upgradovány pomocí technologie Ester blend. To zajišťuje ještě lepší mazací vlastnosti při vysokých rychlostech a optimální výkon motoru. Produkty MPM se několikrát osvědčily při podávání špičkových výkonů v soutěžích a na mistrovstvích!

Vylepšené čtyřtaktní motorové oleje

Čtyřtaktní motorové oleje MPM (v různých viskozitách) nyní vyhovují JASO MA2 a nejnovější specifikaci API SN, a to díky nové technologii Ester, která významně rozšiřuje jejich rozsah použití.

Vylepšené vidlicové oleje

MPM nabízí 4 různé viskozity pro vidlicový olej, od 5 W do 20 W. Všechny byly upgradovány na technologii Premium Synthetic pro ještě lepší tlumení a stabilitu předního zavěšení a tím i jízdních podmínek.


Společnost MPM navíc do své řady přidala tři nové čtyřtaktní motorové oleje:


MPM 54000A

Aby bylo možné dodávat čtyřtaktním motorovým skútrům převodovky CVT s motorovým olejem předepsaným OEM, představila společnost MPM nový produkt; 4-taktní motorový olej MPM 54000A 10W-30 Semi Synthetic MB se specifikacemi JASO MB a API SJ.


MPM 54000S

Nový čtyřtaktní motorový olej MPM 54000S 10W-50 Premium Synthetic doplňuje stávající řadu motorů MPM o specifikaci API SN a JASO MA2. Tento moderní motorový olej je vhodný zejména pro japonské motory vyrobené od roku 2015.


MPM 58000

Pro ultra sportovní využití na ulici, trati i v terénu byl do nabídky přidán nový čtyřtaktní motorový olej MPM 58000 10W-60 Premium Synthetic Ester Racing. Speciálně vyvinutý pro extrémní teploty a drsné podmínky. Tento nový produkt obsahuje nejnovější technologie a specifikace: API SN; JASO MA2. Tento motorový olej je vhodný zejména pro italské motocykly a skútry, jako jsou Ducati, MV Agusta a Aprilia.


S tímto novým portfoliem vám MPM nabízí přitažlivý a kompletní sortiment pro údržbu vašeho motocyklu, skútru nebo mopedu dle požadavků OEM.

Technické otázky:
Kontaktujte technickou podporu MPM.

Motoroil MPM News Product Product News
MPM Product News Motorcycle - CS · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - DE · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - EL · 1,82 MB
MPM Product News Motorcycle - EN · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - FR · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - HU · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - IT · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - NL · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - PL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - RO · 1,75 MB
MPM Product News Motorcycle - SK · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SL · 1,76 MB
MPM Product News Motorcycle - SR · 1,74 MB
MPM Product News Motorcycle - SV · 1,77 MB
MPM Product News Motorcycle - UK · 1,76 MB

Novinky MPM

Zavřít